Nasza firma oferuje dostawę zakupionych przez Państwa produktów na wskazany adres zgodnie z szacowanym terminem realizacji podanym w opisie poszczególnych produktów.

Koszt transportu uzależniony jest od rodzaju i ilości zamawianych produktów.

Przed zakupem prosimy upewnij się, że zamówiony przez Ciebie produkt będzie możliwy do wniesienia do twojego mieszkania/domu. Należy wziąć pod uwagę szerokości i wysokości drzwi, korytarzy, klatek schodowych, itp.

Informacja: kanapy i większość narożników choć wydają się duże, składają się z kilku części dzięki czemu łatwo jest je zmieścić nawet w ciasnych korytarzach i wąskich drzwiach, to samo tyczy się mebli twardych które dostarczane są w paczkach. Jeżeli nie są Państwo pewni czy wybrany produkt można rozmontować lub jest dostarczany w kilku częściach prosimy o kontakt, chętnie doradzimy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za meble które nie zmieszczą się do Państwa domu / mieszkania, będziemy jednak  wymagać za nie zapłaty.

Standardowa dostawa polega na tym, iż produkty zostaną zostawione wewnątrz Państwa posiadłości,

kierowca nie ma obowiązku wnoszenia ich na piętra.

Prosimy pamiętać ze wyrażenie "na piętra" dotyczy także mieszkań w blokach nie usytuowanych na parterze.

Wszelkie wniesienia ponad standardowe omawiane na miejscu z kierowcą / kurierem i na całkowitą odpowiedzialność klienta.

Szczegóły transportu ustalane są telefoniczne.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów, po wcześniejszym ustaleniu tego z nami.